Zestaw pierścionek zaręczynowy i obrączka ze złota

Obrączka i pierścionek zaręczynowy 

Piotr

Obrączka i pierścionek zaręczynowy

 

Dopasowanie obrączki z brylantami do pierścionka zaręczynowego w wielu przypadkach jest możliwe. Coraz więcej kobiet wyraża chęć aby obrączka i pierścionek zaręczynowy stanowiła całość.

Wyrażają poprzez to jedność i harmonię. Różne wzory pierścionków determinują różne dopasowanie obrączki i w często da się to wykonać w płynnie dopasowany sposób. Dwie najważniejsze sztuki biżuterii pasują do siebie jak puzle tworząc całość.

 

Czy faktycznie obrączka i pierścionek zaręczynowy mogą stanowić spójną całość?

Istnieje szansa na idealne dopasowanie pierścionka i obrączki ślubnej. Odbywa się to już na etapie wyboru pierścionka z brylantem. Firma GOLDPORT, oferuje wykonanie wizualizacji 3D obrączki pasującej do pierścionka.

Zaprojektuj z nami swoje wymarzone obrączki ślubne.

Zapraszamy do kontaktu

Share:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
On Key

Posty, które mogą cię zainteresować

Obrączki ze złota z grawerem ręcznym

Grawerowanie biżuterii

Grawerowanie biżuteri Grawerowanie oferuje nieskończone możliwości spersonalizowania zakupionej biżuterii i tworzy dodatkowo wartość sentymentalną wygrawerowanego przedmiotu. W tym artykule wytłumaczymy czym jest grawerowanie, jego historię

czytaj więcej »
Złota obrączka eternity z brylantami

obrączka z brylantami eternity

  OBRĄCZKA ETERNITY Z BRYLANTAMI W DWOKOLOROWYM ZŁOCIE.   Diamentowa obrączka eternity  jest iskrzącym się synonimem  ideału nieskończoności, noszonym na palcu przez coraz większą ilość

czytaj więcej »